اطلاعیه

بدین وسیله به اطلاع کلیه ی عزیزان نابینا میرساند: بخش نابینایان کتابخانه ی ثامن الائمه آبادان به منظور ایجاد شرایط یکسان در دسترسی نابینایان به منابع اطلاعاتی در مقایسه با سایر آهاد جامعه،و با هدف در نظر گرفتن سلایق و نیازهای مطالعاتی افراد نابینا، قصد دارد از این پس هر سه ماه یک بار یک کتاب را طبق درخواست شما عزیزان و به صورت رایگان برایتان با کیفیتی مطلوب گویا کند.
شما میتوانید خلاصه کوتاهی از کتاب مورد نظرتان را در یک صفحه به ایمیلی که در پایان اطلاعیه می آید ارسال فرمایید. پس از بررسی خلاصه های ارسالی بر اساس اولویتهای از پیش تعیین شده یکی از کتب را گویا کرده و در اسرع وقت در اختیار کلیه ی عزیزان نابینا قرار میدهیم.
برای ارسال خلاصه ی کتب مورد نیازتان از ایمیل زیر plblind2017@gmail.com میتوانید استفاده کنید.
و جهت کسب اطلاعات تکمیلی میتوانید با شماره ی زیر ۰۶۱۵۳۳۲۰۳۲۲ همه روزه جز روزهای تعطیل از ساعت هفت و سی دقیقه تا ساعت سیزده و سی دقیقه تماس بگیرید.

می پسندم(۰)نمی پسندم(۰)

This Post Has Been Viewed 85 Times

درباره علی عباسی قطب آبادی

با سلام من علی عباسی ساکن استان فارس شهر قطب آباد میباشم تولد من به تاریخ چهارم آذرماه 1352 میباشد تحصیلات من دیپلم و هم اکنون در مرکز بهداشت شهرستان جهرم شاغل هستم گرچه خدای بزرگ از هردو چشم مرا محروم نمود اما وجود همسرم مرضیه و دو فرزندانم زهرا و حسن روشنی بخش زندگی من هستند
این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش امنیتی *